Čo robíme?

TPA sa špecializuje na inovatívne riešenia v oblasti e-commerce. Umožňujeme našim klientom, aby sa mohli plne venovať svojmu podnikaniu bez zbytočnej administratívnej záťaže. V praxi to znamená, že vďaka našim skúsenostiam, znalostiam technológií a využívaným aplikáciám možno spoľahlivo a online spracovávať veľké množstvo objednávok, komunikovať s MarketPlace či efektívne skladovať tovar.

 

Vďaka inteligentnému a spoľahlivému prepojeniu technológií v reálnom čase synchronizujeme dáta medzi ERP, eshopom, MarketPlace, platobnými bránami. Informácie o stave Vášho biznisu sú vždy aktuálne. Rovnako tak získate pravidelné online reporty hneď, keď ich potrebujete. To všetko uľahčuje prácu všetkým, ktorí sa podieľajú na procesoch vybavovania a realizácie zákaziek, účtovníkom, nákupnému oddeleniu atď. Našim cieľom je poskytovať užívateľom také nástroje, aby boli schopní sústrediť sa na rast svojho podnikania, zatiaľ čo my sa postaráme o plynulý chod ich obchodných procesov.

Komplexné poradenstvo
pre e-shopy na jednom mieste.

V TPA Vám poskytneme komplexné poradenstvo a podporu, ktoré pomôžu Vášmu e-shopu rásť a prosperovať. Sme tu preto, aby sme Vám pomohli dosiahnuť Vaše podnikateľské sny.

Kontakt

Ako to funguje?

TPA efektívne integruje e-shopy s účtovnými systémami Helios a Abra Flexi. Tým vytvára jednotnú sieť pre riadenie obchodných a finančných operácií. Spolupracujeme s bankami a platobnými bránami a poskytujeme integráciu s kyriérskymi službami a ďalšími poskytovateľmi.

 

Týmto spôsobom všetky transakcie a logistické procesy pretvárame do digitálnej formy. Zvyšujeme tým efektivitu, znižujeme náklady a zároveň umožňujeme klientom prístup k takzvanému digitálnemu reportingu. Táto služba zaisťuje, že firmy disponujú všetkými potrebnými informáciami v reálnom čase. To im umožňuje rýchlejšie a informovanejšie rozhodovanie a podporuje ich schopnosť adaptácie na meniace sa trhové podmienky.

 

Výhody

  • unikátnosť
  • medzinárodná sieť
  • informácie v reálnom čase
  • zníženie nákladov
  • komplexné riešenie

Spolupracujeme

TOP informačný systém pre malé a stredné spoločnosti. Pomôže Vám so zefektívnením firemných procesov a znížením nákladov.

Multifunkčný nástroj pre riadenie e-commerce na jednom mieste. Nástroj pre výrobcov, distribútorov i predajcov.

Platforma pre integráciu aplikácií a prácu s firemnými dátami. Vďaka ERPIO zrýchlite a zefektívnite priebeh procesov.

Komplexné riešenie pre expanziu v e-commerce. Znížte riziká a náklady pomocou tohto obchodného a logistického omnichannelu.

Prepojte IS HELIOS s Vaším Shoptetom. Získate tak informácie o stave skladu, cenách atď.

Riešenie pre Marketplaces a zahraničné trhy. Vaša pravá ruka pre evolúciu v podobe Marketplaces.

Dativery vie zobraziť relevantné dáta priamo vo Vašich aplikáciách. Dáta z helpdeskov, email, verejných zdrojov, sociálnych sietí a mnoho ďalších.

ABRA Flexi Vám pomôže uviesť vaše plány a nápady do života. Uľahčí vám administratívu, poskytne prehľad o financiách a zákazkách a prepojíte s ňou aplikácie, ktoré sú pre vaše podnikanie kľúčové.

Platformy


Kontakty

TPA Slovensko

Blumental offices II
Námestie Mateja Korvína 1
811 07 Bratislava – mestská časť Staré Mesto

Otváracia doba:
pondelok – piatok:
8:00 – 17:00